Ako nakupovať? 

 

Ako môžem kúpiť obrazy ?

 

 1. Vyberte si obraz v Galérii obrazov (Menu v ľavej časti obrazovky). Detailnejšie informácie, cenu a aj to, či je daný obraz dostupný k odberu, alebo si treba objednať jeho namaľovanie zistíte na stránkach môjho e-shopu (Link nad Galériou). 
 2. Ak je obraz ihneď k dispozícii, objednať si ho môžete priamo v e-shope, alebo mi pošlite požiadavku s uvedením číselného kódu a názvu obrazu v pripravenom e-mailovom formulári, ktorý nájdete vľavo na stránke v časti Napíšte nám. 
 3. Ak je vami vybraný obraz už predaný, napíšte mi kód / názov obrazu a rozmer, o aký máte záujem, príp. techniku maľby (akryl, olej, ...). Ihneď, ako to bude možné, vám pripravím ponuku s kalkuláciou. Cena závisí od vybraného motívu a  formátu (veľkosti). Po odsúhlasení kalkulácie a potvrdení objednávky je potrebné pridať ca. 2 týždne k dodacej dobe.

 

Poštovné a balné
 1. Obrazy zasielam kvalitne zabalené dobierkou alebo doporučene Slovenskou poštou do 1 - 3 dní od potvrdenia objednávky.
 2. Dodacia doba je od 1 do 4 pracovných dní v závislosti od spôsobu dopravy. Ten bude s vami vopred dohodnutý. Ak nie je možné požadovaný tovar dodať, budem vás o tom okamžite informovať.
 3. Náklady na poštovné a balné treba pripočítať k cene obrazu. Tie nájdete pri každom obraze v mojom e-shope
 4. Poplatok za poštovné závisí od spôsobu dopravy, veľkosti a hmotnosti zásielky, preto nie je pri každom obraze rovnaký.  Odvíja sa od cenníka Slovenskej pošty.
 5. Pri kúpe viacerých obrazov naraz platíte len jedno poštovné !!!
 6. Pri osobnom odbere sa poštovné samozrejme neplatí.

 

Platobné podmienky

Platba za objednaný tovar sa realizuje jedným z uvedených spôsobov:

 1. bankovým prevodom alebo vkladom na účet
 2. na dobierku pri preberaní zásielky
 3. hotovosťou pri osobnom odbere